Programma verenigingsseizoen 2019/2020 - wijzigingen onder voorbehoud

bijgewerkt op 20 februari 2020 - geheel vernieuwd voor dit seizoen 

1 - Toernooien t/m 27-06-2020

LeeftijdscategorieŽn:

Kuiken (= tot 10)  Benjamin (= tot 12) Pupil (= tot 14)  Cadet (= tot 17)
Junior (= tot 20) Senior (= tot 40) Veteraan (= vanaf 40)  

Nationaal

 Naam Leeftijd   Sterkte  Plaats  Datum  Aanmelden
 Sista-US  S  oooo  Amsterdam  25-01-2020  
 Randstad- 4e Hofstadtoernooi  CJS  oo  Den Haag  09-02-2020  
 Jeugdpuntentoernooi  KBP  o  Utrecht  15-02-2020  
 NK veteranen  V  ooo  Groningen  15-02-2020  
 Delftse Tegeltjes Toernooi  CJS  oo  Delft  23-02-2020  hier aanmelden
 1e EnCavant Schermtoernooi  CJS  oo  Volendam  07-03-2020  hier aanmelden
 2e Ferrum Vetus 2020 Futuri  S  oo  Arnhem  15-03-2020  hier aanmelden
 2e Ferrum Vetus 2020  V  oo  Arnhem  15-03-2020   hier aanmelden
 Jeugdpuntentoernooi  KBP  o  Best  21-03-2020  hier aanmelden
 Vetcup 2019-2020  S  oo  Roermond  29-03-2020  hier aanmelden
 Domtoernooi 2020  CJS  oo  Utrecht  04-04-2020  hier aanmelden
 Ludus et Gladiustoernooi  KBP  oo  Alkmaar  11-04-2020  hier aanmelden
 Jeugdpuntentoernooi  KBP  o  Utrecht  18-04-2020  hier aanmelden
 NK 2020  CJS  ooo  Rotterdam  25-04-2020  hier aanmelden
 Maastricht Open  S  oo  Maastricht  02-05-2020  hier aanmelden
 Randstad-Amstelveen   S  oo  Amstelveen  10-05-2020  hier aanmelden
 Jeugdpuntentoernooi  KBP  o  Baarn  16-05-2020  hier aanmelden
 NJK 2019-2020  BPCJ  ooo  Alkmaar  17-10-2020  hier aanmelden
 Jeugdpuntentoernooi  KBP  o  Lent  20-06-2020  hier aanmelden
 NK Equipe  S  ooo  Zutphen  14+15-11-2020  hier aanmelden

Internationaal

Bij buitenlandse wedstrijden kunnen er meerdere leeftijdscategorieŽn zijn, klik dan op de "hier aanmelden" om de details op de Nahouw te bekijken.
 Naam Leeftijd   Sterkte  Plaats  Datum  Aanmelden
 45 Preis der Chemiestadt    ooooo  Dormagen (DE)  01-02-2020
 Coupe du Monde    ooooo  Plovdiv (BG)  08-02-2020
 Sabre of Bonn    oooo  Bonn (DE)  08-02-2020
 Coupe de la Ville de Dourdan  J  ooooo  Dourdan (FR)  15-02-2020  
 VSB Beker - Sint Michielsgilde - sabel  S  oooo  Gent (BE)  16-02-2020
 European Championships U17  CJ  ooooo  Poreč (HR)  22-02-2020  hier aanmelden
 43ste Challenge Wratislava  KB  oooo  Wrocław (PL)  19-03-2020  hier aanmelden
 Coupe du Monde  S  ooooo  Sint-Niklaas (BE)  20-03-2020  hier aanmelden
 Championnats du monde juniors-cadets  JC  ooooo  Salt Lake City (US)  03-04-2020  hier aanmelden
 Europacup veteranen  V  oooo  Luik (BE)  04-04-2020  hier aanmelden
 43 Youth Cup of Dormagen  PC  oooo  Dormagen (DE)  25-04-2020  hier aanmelden

2 - Clubwedstrijden

Let op, zonder "Organisator" gaat de activiteit niet door; informeer bij het bestuur als je mee wilt helpen organiseren.
 Categorie  Moeilijkheidsgraad  Plaats  Datum  Organisator   Soort wedstrijd
 Equipewedstrijd  o  Doetinchem  09-03-2020    gemengde equipewedstrijd
 voor alle leeftijden
 Brassardtoernooi  o  Apeldoorn  17-06-2020    recreatief toernooi voor alle jeugdleden
 ! telt mee voor Brassard examen !

3 - Clubevenementen

Let op, zonder "Organisator" gaat de activiteit niet door; informeer bij het bestuur als je mee wilt helpen organiseren.
 Soort activiteit  Plaats  Datum  Organisator  Informatie
 Ledenraadpleging  Apeldoorn

 29-01-2020

 bestuur  in de schermzaal
 Algemene Leden Vergadering  Doetinchem

 23-03-2020

 bestuur  in de schermzaal
 Brassardexamen geel/rood  Apeldoorn

 24-06-2020

   
 Brassardexamen blauw/groen  Apeldoorn

 01-07-2020

   
 Jaarlijkse barbecue  Teuge

 10-07-2020

 bestuur  nog nader te bepalen

4 - Clubtrainingen

Categorie  Moeilijkheidsgraad Plaats Datum  Organisator  Informatie
 Senioren  o  Doetinchem  02-03-2020  Georges  training voor alle senior clubleden
 Jeugd  o  Zutphen  31-03-2020  Georges  training voor alle jeugd clubleden
 Senioren  o  Apeldoorn  22-04-2020  Georges  training voor alle senior clubleden
 Jeugd  o  Doetinchem  18-05-2020  Georges  training voor alle jeugd clubleden

5 - Trainersbijeenkomsten, verplicht voor alle trainers

 Soort training Plaats Datum  Organisator  Informatie
 Vergadering van alle trainers  Apeldoorn  31-01-2020  Georges  
 Voorbereiding van de aanval  Zutphen  04-02-2020  Georges  
 Voorbereiding van de verdediging  Zutphen  10-03-2020  Georges  
 Aanleren van een samengestelde aanval  Zutphen  07-04-2020  Georges  
 Aanleren van een dubbele wering  Zutphen  12-05-2020  Georges  
 Individuele les voor wedstrijdschermer  Zutphen  09-06-2020  Georges